Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Rok szkolny 2015/2016


 

 

Ślubowanie klas pierwszych

 

14 października, to bardzo ważny dzień w naszej Szkole, w którym Uczniowie klas pierwszych, oficjalnie zostają włączeni do "Auderskiej" społeczności. Uczniowie wszystkich klas rozpoczęli tę uroczytsość o godzinie 10.00. Do godziny 12:30 trwały "otrzęsiny", czyli integracyjne zabawy przygotowane przez Uczniów klasy G2, G3, o godinie 12:30 rozpoczęła się oficjalna uroczystość ślubowania.

 

 

 

 

Międzynarodowy Dzień Muzyki

 

Dzisiejszego dnia rozpoczęliśmy w Sapere Aude jesienny październik w rytmie Muzyki.

Każdego roku, 1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Muzyki, święto zainicjowane przez amerykańskiego wirtuoza skrzypiec i dyrygenta Yehudi Menuhina.
Z tej okazji postanowiliśmy zmienić nieco formułę przerw, dając się porwać melodiom różnych artystów: Erica Claptona, Queen, Franka Sinatry, Duke'a Ellingtona, Serja Tankiana, Bon Jovi, Shakiry, Michaela Jacksona, Nirvany, Boba Marleya, Marcusa Millera...
Każdą przerwę wyznaczał inny gatunek muzyczny (jazz, rock, ground, hip-hop, pop). Było dużo tańca i dobrej zabawy.

Wszystkim aktywnie uczestniczącym w obchodach tego Święta dziękujemy i gratulujemy talentów wokalno-tanecznych.

Dodatkowo dzieci z klas P3-P6 miały okazję nauczenia się nowego tańca "Belgijki". Może powinniśmy wprowadzić świecką tradycję rozpoczynania każdego balu odtańczeniem "Belgijki"?

 

 

 

 

Europejski Dzień Języków

 

 

 

 

Zielona Szkoła w Kulce na Mazurach

 

W tym roku wyjątkowo Gimnazjaliści wyjechali na Zieloną Szkołę we wrześniu, w dniach 18-22 :-). I podobnie, jak w zeszłym roku szkolnym, gościli w Kulce na Mazurach. Strzelali z łuków, wiatrówek, wspinali się po ściance i skrzynkach, skakali na euro-bungee, jeździli quadami na torach i w terenie, turlali się w dmuchanej kuli sferycznej toczonej na specjalnej pochylni, wstrzymywali oddechy w symulatorze lotów kosmicznych, pływali bezburtowymi kajakami po mazurskim jeziorze, integrowali się podczas walk sumo, w bitwie paintballowej i bitwie plemion, rozwijali się taniecznie i wokalnie na zajęciach zumbatonic i karaoke, a wieczorami... ciemną porą urządzali nocne gry świetliki, uwolić Vip'a, rozpalali ognisko i tańczyli do późna na dyskotece. Zabawa była przednia, a Uczniowie niesamowici :))).

 

 

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

 

Uroczystość Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2015/2016 odbyła się 1 września (wtorek) o godzinie 9.00.